logo

Patroni projektu

Kateřina Emmons

Sportovní střelkyně ze vzduchovky a malorážky. Trojnásobná olympijská medailistka, mistryně světa a Evropy.

Vavřinec Hradílek

Vodní slalomář, kajakář závodící v kategorii K1. Stříbrný medailista z letních olympijských her a mistr světa.

Jiří Bouška

Několikanásobný mistr světa, vítěz prestižní ankety Král cyklistiky 2014 vyhlašované Českým svazem cyklistiky v kategorii handicapovaní cyklisté.

Marek Hyka

Akrobatický pilot, reprezentující Českou republiku v kategorii Unlimited. Mistr světa kategorie Advanced.

Roman Bernát

Budějovický hokejista vyhrál před třemi roky ten nejduležitější zápas ve svém životě, když ho při letní přípravě srazil vůz a on přišel o nohu. Lékaři mu dávali pouze 20% šanci na přežití. Jeho vůle zvítězit byla ale mnohem silnější a dnes je z něj člověk který si život užívá, přehodnotil své priority a i nadále se věnuje hokeji na trenérské úrovni.